A-LAN Technologie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Dobrego Pasterza 36A
31-416 Kraków, Polska

NIP: 6782913975
REGON: 356808516
KRS: 0000654397

PKO BP SA 3 Oddział Kraków
68 1020 2906 0000 1602 0220 4451

+48 12 684 30 00
info@a-lan.pl
www.a-lan.pl

Jerzy Piłat
Dyrektor zarządzający
+48 695 024 280     jp@a-lan.pl

Patryk Zalewski
Regionalny Kierownik Pionu Projektów i Inwestycji (Polska Północna)
+48 722 290 722     patryk.zalewski@a-lan.pl

Piotr Karaś
Regionalny Kierownik Pionu Projektów i Inwestycji (Polska Zachodnia)
+48 887 887 100     piotr.karas@a-lan.pl

Michał Nowak
Regionalny Kierownik Pionu Projektów i Inwestycji (Polska Centralna)
+48 669 661 677     michal.nowak@a-lan.pl

Daniel Wojtaszek
Regionalny Kierownik Pionu Projektów i Inwestycji (Polska Południowa)
+48 605 881 140     daniel.wojtaszek@a-lan.pl

Daniel Reinka
Regionalny Kierownik ds. Obsługi Kluczowych Klientów
+48 691 707 707     daniel.reinka@a-lan.pl

Przemysław Łyczko
Kierownik ds. Rynku Inwestycyjnego
+48 515 166 091     przemyslaw.lyczko@a-lan.pl

Tomasz Sudoł
Kierownik ds. Rynku Inwestycyjnego
+48 723 056 954     tomasz.sudol@a-lan.pl

Michał Marko
Regionalny Kierownik Pionu Projektów i Inwestycji
+48 605 881 130     michal.marko@a-lan.pl

Andrzej Piłat
Ofertowanie / Obsługa magazynu
+48 607 745 466     andrzej.pilat@a-lan.pl

Łukasz Kazanecki
Logistyka / Obsługa magazynu
+48 609 804 704     lukasz.kazanecki@a-lan.pl

Magdalena Majrowska
Specjalista ds. Rachunkowości
+48 607 885 080     magdalena.majrowska@a-lan.pl

Katarzyna Rzewuska
Specjalista ds. Windykacji
+48 605 889 150     katarzyna.rzewuska@a-lan.pl

Michał Majrowski
Informatyk / Support IT
+48 669 315 200     michal.majrowski@a-lan.pl

Paweł Puźniak
Informatyk / Support IT
+48 722 290 622     pawel.puzniak@a-lan.pl

ul. Bednarska 17
40-356 Katowice
+48 32 253 98 23 do 25
katowice@a-lan.pl
ul. Nad Torem 11
86-300 Grudziądz
+48 607 745 466
magazyn.centralny@a-lan.pl